čus->blog hokejka11

praha

5. června 2009 v 16:56 | met |  Hokej
2.6 2009 praha

Nejlepší dvojicí čárových rozhodčích byli v hlasování hokejových činovníků a odborníků zvoleni Stanislav Barvíř a Petr Blümel.
Nejlepší čeští arbitři se prosadili i na mezinárodním poli. Vítězný Minář a s ním i čtvrtý Fraňo, který si oproti loňsku o jednu příčku pohoršil, rozhodovali zápasy světového šampionátu hráčů do 18 let v USA. Šindler, který za vítězem zaostal o pět bodů, se zúčastnil nedávného seniorského MS ve Švýcarsku, Jeřábek nechyběl na MS divize I v Litvě.
Mezi dvojicemi čárových sudích se nezměnilo složení nejlepších tří párů oproti loňsku, umístění však ano. Z druhé příčky povyskočili nejvýše Barvíř s Blümelem a o šest bodů porazili Petra Charváta s Františkem Kalivodou. Blümel se představil dokonce ve finále šampionátu ve Švýcarsku mezi Ruskem a Kanadou. Až na třetí příčce zůstali o další bod zpět obhájci prvenství Miloš Bádal s Romanem Pouzarem.
Systém hlasování, do něhož se zapojili zástupci extraligových klubů a médií a hokejoví odborníci, zůstal stejný jako v minulém roce; za první místo byly uděleny tři body, za druhou příčku dva, za třetí pozici bod.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama